Montaż szamba

W cenę zbiornika zakupionego w naszej firmie wliczony jest również jego montaż. Abyśmy mogli go przeprowadzić Klient musi spełnić jednak kilka warunków:


  • wszystkie zbiorniki są montowane na klej mrozo i wodoodporny. Do urobienia zaprawy klejowej potrzebny będzie prąd oraz woda zapewnione przez Klienta.
  • do posesji musi być fizyczny dojazd dla auta ciężarowego (wielkości gruszki z betonem). Jeżeli nie ma możliwości dojazdu zbiornik zestawiamy w miejscu wskazanym przez Klienta i dalszy montaż jest już po jego stronie. My rozliczamy całośc umówionej kwoty oraz zostawiamy zaprawę klejową do samodzielnego montażu zbiornika.  
  • wykonany przez Klienta wykop ma być wypoziomowany podsypką piaskową lub chudym betonem (wartwa minimum 10cm) i nie mogą znajdować się na jego dnie żadne duże kamienie, bryły gliny lub inne przeszkody, które mogą uszkodzić zbiornik posadowiony w wykopie
  • sam nasz montaż polega na wstawieniu zbiornika do wykopu, przyklejeniu pokrywy wierzchniej oraz komina na klej. Na wierzch komina zostaje również nałożony dekiel betonowy. Kierowcy nie wykonują podłączeń do budynków, ze swojej strony zalecamy wykonywać to podłączenie następnego dnia po naszym montażu oraz wtedy należy również zasypywać zbiornik ziemią w warstwie odpowiadającej wytrzymałości danej płyty stropowej zbiornika.