Pełna dokumentacja

Budujesz dom - potrzebujesz do odbioru budynków dokumentacji, przedewszystkim aprobaty ITB, sam certyfikat PZH nie wystarczy.


Na zbiorniki znajdujące się w naszej ofercie posiadamy pełną dokumetację. Dla Państwa wygody wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do zgodnego z prawem monażu zbiornika bezodpływowego na ścieki znajdują się w jednym miejscu PLIKI do pobrania.

Znajdują się tutaj zarówno wnioski do zgłoszenia do gminy, jak również wzory wszystkich atestów oraz certyfikatów. Są one bardzo ważne ponieważ jeżeli zamontują Państwo zbiornik zakupiony w firmie która ich nie posiada, bądź też nie opłaca i posiadane przech nich atesty są nieaktualne to Pańśtwo mogą mieć z tego powodu kłopoty przy odbiorze budynku czy też w przypadku kontroli przeprowadzanej przez służby miejsckie. A warto zaznaczyć że kontrole takie mają miejsce coraz częściej "Częstrze kontrole szamb w 2018". Nie warto więc ryzykować zakupu tańszego zbiornika by po jakimś czasie płacić kilkusetzłotowy mandat oraz kupować kolejny zbiornik betonowy ponieważ ten bez dokumentacji będziemy musieli usunąć.